Menü Kapat

İzmir Masaj Salonu Numaraları

İzmir masaj salonu bilgi çağında yaşamak, teknoloji nimetlerinden faydalanmak her ne kadar kolay olsa da kimi zaman istediğimiz doğru bilgiye ulaşamıyoruz. İnternet 2010 senesinden sonra artık her evde kullanılmaya başladı diyebiliriz. Bu sayede gitmek istediğiniz, görmek istediğiniz her şey elinizin altında. İş stresi, gündelik yaşamın monotonluğu sizleri yormuş olabilir. Bunun önüne geçmek için ne yapabilirsiniz hiç düşündünüz mü? Kendinizi ödüllendirmek, şans vermek, bakış açısı değiştirmek gerekiyor.

Sanal dünyanın özgürlüğü hepimizi yaşamak istediğimiz hayatın bir parçası haline getirebiliyor. İzmir masaj salonu bu hayali, bu yaşamak istediğiniz dünyayı bir nebze size sunabilir. Nasıl mı? Sauna, köpük masajı, isveç masajı gibi çeşitliliği, olanakları olan salonumuzda dilediğiniz saat ve tarihte hizmet alabilirsiniz. Genç profesyonel kadro sizin daima konforunuz için çalışacaktır.

izmir masaj salonu

Keyif, rüya, elit ortam, kalıcı rahatlama, düşsel yolculuk, özel kokular.. İzmir masaj salonu  numaralarını web sayfamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Arama yaptığınızda ilgili personel size destek verecektir. Ancak sorumluluk tamamen arama yapan kullanıcı ve masaj salonuna aittir. Bizler öneri olarak sunduğumuz, belirttiğimiz özellikleri size en iyi, kusursuz sağlayacak mekanları listeliyoruz. Burada ki amacımız sağlıklı bireyler haline gelerek, işimizi, meşgul olduğumuz hayatı daha iyi bir şekilde idame ettirmektir. İzmir masaj salonu hakkında size bir yazı dizisi paylaşarak araştırma sonuçlarını paylaşıyor olacağım.

Bilimsel araştırmalar sonucu masaj Antik Çin, Japonya, Hindistan, Arap ulusları, Mısır, Yunanistan’da yüzyıllardır yapılmaktadır. Masajın bilimsel olarak faydası bir çok makalede yer almaktadır ve kas gevşemesi, kan basıncını dengeleme, kaygı ve depresyona iyi gelme, rahatlatma, düşünceleri pozitife çevirme gibi özellikleri vardır.

  • Masaj Anksiyete ve Stresi Azaltır
  •  Masaj, Temporomandibular Eklem Ağrısını Düzeltir
  • Myofasyal Ağrı Sendromuna iyi gelir
  • Artrit Tedavisi için kullanılır
  • Uykusuzluğa masaj iyi gelir

İzmir masaj salonu yapılan masajlarda süre çok önemlidir. 2 saat masaj yaptırmak vücudun tepkisini düşürür, negatif etkiye sebep olur. Ancak 45 dakika ortalaması olan masaj yapıldığında zinde kalmak mümkündür. Aldığınız hizmetin kalitesi de artar. Masaj bazı bölgelerde bazı jargonlarda spa olarak bilinmektedir. Bu tam olarak tanımı yansıtmaz ancak spa hizmeti veren salonlarda ki uygulamalarda aynıdır. Su ile gelen güzellik anlamı taşıyan Spa, masajda ise yağlar ile, özel hazırlanmış mistik kokular ile daha etkili hale gelmektedir. Örneğin sıcak taş izmir masaj salonu’nda yapılarak son derece etkili bir yöntemdir. Sıcak taşlar, terapist tarafından masaja başlamadan önce vücudun belli bölgelerine yerleştirilir. Taş ısısı eklemde belli noktalara erişerek sıcaklık ile rahatlama refleksini uyandırır. Aromatik öz yağlardan da faydalanılan masaj uygulanır. Taş ısısı kan dolaşımının hızlanmasını ve dolayısıyla kasların, dokuların ve hücrelerin daha çok oksijenle iletişim kurmasını (Termoterapi) olanaktır. Ayrıca lav taşlarının su içinde ısıtılması nedeniyle, suyun terapi özelliğinden de (Hidroterapi) yararlanılır. Burada ovma tekniği önemli olup gerçek anlamda doğal terapi keyfini çıkartmak içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın