Menü Kapat

Genç Kadrolu İzmir Masaj Salonu

Genç kadrolu ve tecrübeli salonları tercih etmek isteyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizlere tarafsız ve kaliteli hizmet sunan yerleri öneriyoruz. İzmir masaj salonu genç 22-28 yaşlarında, sertifika sahibi olan dinamik kadrosunu daima korur. Salona gittiğinizde kokular, ışıklandırmalar, temizlik gibi kriterleri göz önünde bulundurmanız sizin masajdan keyif almanızı sağlar, memnun ayrılırsınız.

İzmir masaj salonu

Yapılan egzersizler, özel masaj çeşitleri konforlu hizmet daima salonumuzda. İzmir‘in neresinde olursanız olun telefondan arama yaparak, whatsapp bildirimi sağlayarak veya sosyal medya kanallarını kullanarak dilediğiniz gibi isveç masajı yaptırırsınız. Yakın zamanda çıkartmış olduğumuz kampanyalar ise kese ve köpük masajınıda beraberinde getirmektedir. Dileyen müşteriler bunlardan da faydalanabilir.

Konak, karşıyaka, bostanlı, bornova gibi ilçelerden gelerek izmir masaj salonu arıyorsanız kategorilerine göre ayrılan bölümleri inceleyebilirsiniz.

Bir bilgenin öğrencileri bir gün sormuşlar:

“İnsanlar neden kötü alışkanlıkları daha kolay ve iyi alışanlıkları daha zor edinirler? Neden iyi alışkanlıklarını uzun süre muhafaza “edemiyorlar?

Yaşlı bilge:

“Peki ben size şöyle bir soru sorayım: Eğer iyi tohumu güneşte bırakırsak ve kötü, çürümüş tohumu toprağa gömersek ne olur sizce?” demiş.

“İyi tohum  kuruyacak güneşte, kötü tohum ise hastalıklı filizler verecek
ve sağlıklı bir meyve diye cevap vermiş.

Bilge devam etmiş:

“İnsanlar da bu şekilde davranır: İyilikleri ruhlarında saklayıp filizlerini
büyütmektense açığa çıkarıp kayıp ediyorlar. Diğer yandan da  günahlarını ve kötü taraflarını başkalarından saklamak için içlerinde gizliyorlar. Onlar orada büyüyüp insanı kalbinden yok ediyorlar… Ancak siz, bilge olun…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın